Kontakt:

e-mail
telefon
treść
wyślij
wyślij
Question send - thank you
Please fill all the required fields

Broker Ubezpieczeniowy Tomasz Gawedzki

Witam Państwa!

 

Nazywam się Tomasz Gawedzki. Od przeszło 30 lat mieszkam w Ełku - w mieście, z którym jestem bardzo związany.

W 2003 r. ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku - kierunek ekonomia.

 

Doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej zdobyłem pracując przeszło 11 lat w największej w Polsce firmie ubezpieczeniowej. Praca ta pozwoliła mi poznać temat ubezpieczeń na tyle dogłębnie, iż postanowiłem swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać proponując Państwu współpracę i pomoc w każdej sprawie związanej z ubezpieczeniami.

 

By móc Państwa reprezentować przed firmami ubezpieczeniowymi jako Broker Ubezpieczeniowy, posiadam zezwolenie nr 2178/15 Komisji Nadzoru Finansowego  i jestem wpisany na listę brokerów ubezpieczeniowych pod numerem 00002057/U.

Rejesrt brokerów ubezpieczeniowych jest jawny i znajduje się na stronie www.knf.gov.pl

 

Zezwolenie na działalność brokera ubezpieczeniowego pozwala mi na reprezentowanie Państwa przed firmami ubezpieczeniowymi i negocjowanie z nimi jak najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia zarówno jeżeli chodzi o zakres ubezpieczenia, jego cenę, jak i jakość likwidacji szkód.

 

Moje usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne, wynagrodzeniem jest kurtaż płacony przez zakład ubezpieczeń.

By móc Państwa reprezentować przed zakładami ubezpieczeń niezbędne jest udzielenie mi pełnomocnictwa w tym zakresie.

 

Zachęcam Państwa do kontaktu z moją osobą - w dzisiejszych czasach ubezpieczenia są ważną, a wręcz niezbędną potrzebą tak w życiu prywatnym, jak i jeżeli chodzi o prowadzenie firmy od jednoosobowej działalności do dużych podmiotów gospodarczych.

 

Warto mieć porównanie ofert z kilku firm ubezpieczeniowych - pozwoli to na wybór najkorzystniejszej - zwłaszcza jeżeli nic to Państwa nie kosztuje, a w przypadku nieszczęścia właściwie skonstruowane ubezpieczenie  ma zasadnicze znaczenie do pokrycia poniesionych strat.

Nie tracicie Państwo czasu na osobiste załatwianie ubezpieczeń - tym wszystkim zajmuję się ja - łącznie z dostarczeniem Państwu gotowej polisy do podpisu.                                                                                                                                                                                                                                                                                    Z poważaniem    

                                                                                                                          Tomasz Gawedzki